Office

HAKKIMIZDA


Evlerin içindeki temiz görüntüyü ve gereken hijyeni sağlamak için hizmet vermekteyiz. İlk faaliyete geçtiğimiz günden itibaren müşteri memnuniyetini hedef haline getirip kaliteden ödün vermeyen anlayış çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Kusursuz bir temizlik için gelişen teknolojiyi yıllara dayanan tecrübemiz ile bir araya getirerek titiz bir uygulama gerçekleştiriyoruz. Yıkama adımlarının eksik ya da hatalı bir şekilde uygulanması beklenen temizliğin aksine daha kötü sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu bağlamda tüm işlemleri alanında uzmanlaşmış personelimiz ile itinalı bir şekilde yerine getirmekteyiz.

İşlemlerimiz için;

• Belirlediğiniz adrese uygun gördüğünüz saatte gelerek, halı, koltuk, stor perde, yatak ve battaniyelerdeki kontrolü sizler ile yapıp, yıkama ve Overlok işlemlerini sürecini garantimiz altında, oluşabilecek kaza ve hasarlara karşın tüm sorumluluğu üzerimize alarak işlemlere başlamaktayız.
• Yıkama işlemi öncesinde toz, tüy, kum ve kılların ayıklanması için güçlü makineler ile süpürme işlemini gerçekleştiriyoruz.
• Özenle seçilen, sağlığa zararsız şampuanlar kullanarak yıkama uygulamasını yerine getiriyoruz.
• Güçlü vakum makineleri kullanarak, ıslaklığı ortadan kaldırarak oluşabilecek bakteri ve çürümeleri engelliyoruz.
• Özenli şekilde kurutup kullanıma hazır hale gelince sizlere teslim ediyoruz. Teslimat anında sizlerle yeniden temizlik ve hijyen kontrolü yaparak, beğenmediğiniz durumlarda tüm süreci başa alarak sizlerden onay gelinceye kadar tekrarlıyoruz.
• Memnun kalmadığınız durumların olması halinde eğer firmamıza ödem gerçekleşmiş ise ücretim tamamını herhangi bir kesinti yapmadan eksiksiz olarak iade ediyoruz. Ödeme yapılmamış ise işlemleri defalarca tekrarlasak bile herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

07 HALI YIKAMA, overlok işlemleri için güvencemizi sunarak mağdur olmanızın önüne geçiyoruz. Perdelerinizi özenli şekilde yerinden çıkarmadan, ipek, yünlü ve el dokuma halıları yapısına göre ayırmaya, battaniye, yatak ve koltuklarınıza şampuan seçilerine kadar tüm işlemleri en ince detayı göz önüne alarak yapmaktayız. Yıkama ve overlok işlemlerini gönül rahatlığı içinde yaptırmak, huzur içinde sağlıklı şekilde kullanabilmek, işlemler sonucunda herhangi bir maliyet ile karşılaşmamanız için sunduğumuzu kalitemiz;

• Her zaman kolay şekilde iletişime geçerek, sorunları hızlı olarak çözüme kavuşturmak, aradığınızı hemen bulmanız için kurumsal bir yapıda hizmet vermekteyiz.
• Gündelikçi gibi deneyimsiz eleman yerine işinin ehli, alanında uzmanlaşmış tüm adımlara hâkim yeterli bilgiye sahip personelleri ile işlemleri yerine getirmekteyiz.
• Tüm malzemelerimiz sağlığa herhangi bir zarar oluşturmayacak şekilde Sağlık Bakanlığından gerekli izinleri alarak üretilmiştir.
• Teknolojide son nokta makine ve teçhizatlarımız ile tüm işlemleri sorunsuz ve beklenen düzeyde yerine getirmekteyiz.
• İşlemlerin hepsini taahhüdümüz altında yerine getirerek mali yükleri kendi omuzumuza almaktayız.
• Teslim etmiş olduğumuz uygulamalar sonucunda edindiğimiz referansların altında hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Her zaman müşteri çıkarı düşünülerek yapılan çalışmalarda piyasa koşulları göz önüne alındığında en uygun fiyat seçeneklerini, peşin, kredi kart ve uygulama sonrası ödeme koşulları ile bütçenizi rahatlatarak sunmaktayız.

Uygulamanın fiyatlandırılması aşamasında gerekli olan tüm kriterleri yerine getirerek, aklınıza takılan tüm sorularınıza anında, eksiksiz ve net cevaplar vererek güven içinde alacağınız hizmet ile sizleri buluşturuyoruz. Hem malzemelerimiz hem personelimiz hem referanslarımız hem de çalışma stratejimiz olarak kaliteyi uygun fiyata sunmaktayız. fiyatların belirlenmesi için;

• Üstün hizmet gücü ve yeteneğine sahip profesyonel personeller ile çalışmaktayız.
• Ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygun malzemeleri kullanmaktayız.
• Teknolojik makineler ile kusursuzluğu yakalamaktayız.

Büyük vakit ve bütçe ayırdığımız AR-GE çalışmaları ile müşterilerimize nasıl daha iyi ve kusursuz hizmet veririz kaygısı içinde araştırmalar yapmaktayız. Müşterilerin görüş, talep ve önerilerini inceleyerek, çalışma stratejimizin belirlenmesi, hedeflerimizin gerçekleşmesi konusunda temel almaktayız.

Halı, koltuk, stor perde, battaniye ve yatak yıkama, overlok işlemlerini gerçekleştirmek adına yapılan her türlü araştırma neticesinde hazırlanacak olan tercih listesinin en başında olmanın vermiş olduğu onur ve yüklemiş olduğu sorumluluk ile her geçen gün kendimizi ve sunduğumuz içerikleri geliştirerek çalışmaya devam etmekteyiz. Her ne koşulda olursa olsun isteklerinize mümkün olan en kısa süre içinde sorunsuz bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Evinizdeki göz alıcı güzelliğin yeniden gelmesi, ilk anki sağlamlığın kazanılması ve uzun süre aynı güzellikte kullanılması için halı, koltuk, stor perde, yatak ve battaniyelerinizi kendi ürünümüz gibi itinalı şekilde yıkamaktayız. Overlok işlemlerinizi gereken dikkat ve özen çerçevesinde yerine getirerek sorunsuz olarak hizmetlerinize sunmaktayız.

Tüm yıkama ve overlok işlemlerini müşterilerin kontrolüne açan firmamız, birlikte hareket etme yöntemi ile istekleri daha kolay karşılamakta beklenin ötesinde bir hizmet sunmaktadır. Sizler süreç içinde dâhil olarak uygulama esnasında yapılmasını istemediğiniz işlemi uygulama adımlarını çıkarmaktayız. Uygulamanın hangi aşamada olduğunuz ve teslimat zamanı ile ilgili olarak sürekli takip edebilirsiniz.

Kaliteli ve güler yüzlü hizmeti müşterileri ile buluşturan firmamızı dilediğiniz zaman çeşitli iletişin kanalları üzerinden ziyaret edebilir, sorunlarınız ileterek kısa süre içinde çözüme alınmasını sağlayabilirsiniz. Kullandığımız makine ve malzemelerden, personellerimize kadar her türlü içeriğimizi inceleyerek, diğer firmalar ile gerek gördüğünüz karşılaştırmayı yapabilirsiniz. Tamamlanmış olan halı, perde, koltuk, yatak, battaniye yıkama ve overlok işlemlerimizin görsellerine ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz tüm kötü tecrübeleri unutmak, işlemler esnasında rahatlığı yakalamak ve sorunsuz kullanım aşamasına geçmek için yapmanız gereken tek şey bizler ile irtibata geçmek olacaktır.

Konyaaltı, Lara, Aksu, Kepez ve Murat paşa bölgelerinde kolay ulaşmanızı sağlayacak iletişim adreslerimiz ile hizmet vermekteyiz. Zaman, mesafe ve koşullar fart etmeden her istediğinizde kapınıza gelecek şekilde yakınınızda hizmet vermekteyiz. Koltuk, halılarınızı isteğinize göre bulunduğu yerden ayırmadan yerinde yıkayarak, halılarınıza isteğinize göre yerinde overlok işlemi uygulayarak, daha hızlı şekilde kullanımınıza hazır hale getiriyoruz. Yerinde yıkama uygulaması için koltuk ve halılarınızda;

• Az kir barındıran halılar için şampuanla yerinde yıkama,
• Şampuan ile özel solüsyon karşımı ile yaptığımız buharlı yerinde yıkama,
• Güçlü vakum makineleri ile köpürterek yerinde yıkama,
• Herhangi bir şekilde su kullanılmadan kuru temizleme yöntemi ile yerinde yıkama uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Uygun seçimi yapılan makine ve malzemelerimiz ile koltuk, halı, stor perde, yatak ve battaniyelerinizde yıkama sonrasında herhangi bir renk solması, yıpranma, yırtılma ve sökülme gibi hasarların ortaya çıkmayacağının taahhüdünü vermekteyiz. Kaskolu hizmetlerimiz ile ürünleriniz üzerinde bir deforme olması durumunda isteğinize göre ya yenisi ile değişimini anında gerçekleştiriyoruz ya da ürünün piyasa koşullarında yeni fiyatını sizlere takdim ediyoruz. Sizlerin desteği ile ilerleyerek geldiğimiz bu sektörde yine sizlerin desteği ve yardımı ile çalışmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla

07 HALI YIKAMA Temizlik Hizmetleri
ikon