07 HALI YIKAMA, halı yıkama ile tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Antalya Halı Yıkama

Antalya Halı Yıkama her gün el, ayak ve vücudunuzla temas ettiğiniz halılarınızı, hijyenik şartlar içersinde istediğiniz temizliğe kavuşturmak için hizmet vermektedir. Faaliyete ilk geçtiği günden itibaren müşteri memnuniyetini hedef haline getirerek, bu hedefi gerçekleştirmek için kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile çalışmaktadır. Halıların karşılaşacağı bütün olumsuzlukları önceden belirleyip, tüm halılara ilk teslimatının ardında garanti sunarak yıkama işlemlerine başlamaktadır. Halılarda ilk günkü temizlik, canlılık ve ferahlatıcı kokusunun güvencesini vererek, müşterilerin beklentilerini daha ilerletmesini sağlamaktadır. Güler yüzlü ve kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri isteklerine tam olarak cevap vermektedir.

Beklenen Kaliteyi Karşılaması İçin Halı Yıkama Firması Nasıl Olmalıdır?

Antalya Halı Yıkama olarak, her geçen gün ilerleyen teknolojik gelişmeleri, yıllara dayanan tecrübe ile bir araya getirip halı yıkama yöntemlerinde uygulamaktayız. Halıları yıkatmak için hazırlanan listelerde belirleyici olan kriterlerin sağlanması gerekmektedir. Aksi halde alınacak halı yıkama hizmeti başarısız sonuç verecektir. Halı yıkamanın istenen düzeyde olması için gerekli olanlar başlıca şunlardır;

1. Kurumsal bir yapı: Halı yıkama işlemlerini götür usulü yapar gibi ayak üstü değil gerekli zamanlarda kolay irtibata geçilerek sorunları hızlı bir biçimce çözüme kavuşturacak kurumsal firma gibi çalışmalıdır.

2. Uzman personel: Halı yıkama için gündelikçi işçilerin olmaması, alanında profesyonel olmuş, Antalya halı yıkama sektöründe tüm konulara hakim işinin ehli personel olması gerekmektedir.

3. Teknoloji uygulaması: Halıların eski yöntemler ile basit usulle yıkanması yerine daha derin lekeleri bir sorunsuz şekilde çıkarabilecek güçlü ve teknolojik makineler kullanmalıdır.

4. Hijyenik deterjanlar: Deterjanların insan sağlığını tehlikeye düşürmeyecek, Sağlık Bakanlığından gerekli onayı almış, kalite standartlarına tam olarak uyum sağlamış olması gerekmektedir.

5. Güvence sunmak: Halıların her birine garanti vererek yıkama süreci içinde oluşabilecek her türlü olumsuzluğa karşı tüm sorumluluğu üzerine almış olması gerekir.

6. Güven aşılamış olmak: Geçmiş zamanda uygulamış olduğu halı yıkama işlemleri sonucunda, hizmet vermiş olduğu müşterilerden olumlu referanslar almış, kendini kanıtlamış olmalıdır.

Şartlarını sağlayan Antalya halı yıkama sayesinde halılar huzurlu şekilde yıkanması için teslim edilerek, yıkama sonrasında gönül rahatlığı içinde herhangi bir sorun ile karşılaşılmadan kullanılmaktadır.

İyi Bir Halı Yıkama Uygun Fiyatlı Olur Mu?

Halı yıkama fiyatlandırması halının metre karesi üzerinden yapılmaktadır. Firma araştırması yapıldığı esnada karşılaşılan en büyük sorun ucuz fiyat sunan firmanın iyi olduğu kanısıdır. Halı yıkama bir süreci kapsadığından dolayı tercih yapılma esnasında sürecin tamamı göz önüne alınarak seçim yapılmaktadır. Antalya Halı Yıkama firmaları arasında sadece fiyat baz alınarak yapılacak olan bir halı yıkama firmasının getirebileceği sorunlar şunlardır;

• Halının yıkanması, sıkılması ve kuruması işlemleri gereken özenden yoksun olduğundan dolayı, müşterinin temizlik beklentisi karşılanmadığından dolayı halının yeniden yıkanması için bir masraf ortaya çıkmaktadır.

• Halı üzerine yapılacak işlemler zamanında yapılmaz ve halıların teslimatında önemli gecikmeler yaşanır. Bu sebeple kullanıcıların halı yıkama işlemi içerisinde zaman kaybı oluşmaktadır.

• Yıkama işlemlerin gerek deneyimsiz personel ile gerek ise özensiz yapılmasından dolayı, halılarda renk solması, yırtılma ve yıpranma gibi sorunlar görünmektedir. Bu da kullanıcılar üzerinde bir tamir masrafı oluşturacaktır.

Antalya Halı Yıkama sektöründe, gerekli maliyetlerden kaçınarak yıkama işlemi gerçekleştirildiğinden ( ucuz ve kalitesiz deterjan, eski tip yıkama metotları vb.) dolayı, halılar gerekli temizlik ve hijyene ulaşmaz. Böylece kullanıcıların sağlığı tehlikeye atılmış olmaktadır.

• Halı yıkama sürecin herhangi bir güvence altında sunulmamasından kaynaklı olarak, tamiri mümkün olmayan hasarların oluşmasının ardından kullanıcılar üzerinde halıların yenilenmesi gibi bir ilave maliyet ortaya çıkacaktır.

Böyle durumlarda halıların yıkatılması için tercih listesi hazırlanırken dikkatli davranılmalıdır. Sadece başlangıç fiyatı değil firmaların sunmuş oldukları imkânlarda seçim aşamasında çok büyük önem arz etmektedir. Dikkatli yapılacak seçim halılar gibi bütçeyi de güven altına almaktadır.

Halı Yıkama Sürecinin İşleyişi

Antalya Halı Yıkama olarak, kirlenen ve lekelenen halılarınızı eski görünümü ve temizliğine kavuşturmak için hızlı iletişim adreslerinde beklemekteyiz. Halı yıkama konusunda endişeleriniz gidermek için adımların tamamı sizlerinde inceleyebileceği şekilde yapılmaktadır. Halılarınız belirttiğiniz adresten istediğiniz gün ve saatte, birlikte sağlamlık ve leke kontrolü yapılarak teslim alındıktan sonra;

• Sevkiyat araçları içine herhangi bir sorun oluşturmayacak şekilde özenle yerleştirilir.

• Halı yıkama alanına geldiğinde halılar özelliklerine (ipek halı, el dokuma halı ve yünlü halı) ve lekelerinin boyutu ile derinliğine göre ayrıştırılır.

• Son teknoloji makineler ile halılarda bulunan toz, kum, kıl ve tüyler ayıklanarak hava almaya bırakılır.

• Halılar hava alırken, halını özelliği ve lekesinin derinliğine göre uygun olan deterjan seçimi gerçekleştirilir.

Antalya Halı Yıkama olarak, son teknolojik makine ve teçhizat kullanılarak halıların detaylı yıkanması yapılır.

• Yıkanan halıların sularının sıkılması için santifiruj makinesine yerleştirilir ve suyun yüzde 90 oranı sıkılarak çıkarılır.

• Hafif nemli kalan halılar özel olarak hazırlanmış olan odalarda, asklara yerleştirilerek kurutulması beklenir. Halıların açık havada kuruması yeniden toz ve bakteri oluşturacağından kurutma odası kullanımı daha uygundur.

• Kuruyan halıların leke ve sağlamlığı açısından tüm kontrolleri yapılarak, sevkiyata çıkarmak üzere hava almayacak, darbelere dayanıklı şekilde ambalajlanır ve sevkiyata çıkarılır.

Belirtilen adrese gelen halılar müşterileri ile birlikte kontrol edilmektedir. Eğer müşterilerin memnun kalmadığı bir yıkama olması durumunda tüm halı yıkama süreci Antalya Halı Yıkama olarak en başa alınarak uygulanmaktadır. Müşterilerden temizlik onayı gelinceye kadar uygulama tekrar edilmektedir.

Halılar üzerinde sağlamlık yönünde sorun olması durumunda, ilk teslim alınma aşamasında sunulan garanti kapsamında müşterinin isteğine göre ya halılar yeni halı ile değiştirilmekte ya da halıların ücreti müşteriye takdim edilmektedir.

Hizmetler Nasıl Gerçekleştirilmelidir?

Müşterilerin halıların gerekli koşullara dikkat edilerek yıkandığına emin olması için Antalya halı yıkama olarak tüm yıkama sürecini şeffaf hale getirmekteyiz. Müşteriler halılarının nasıl yıkandığının, kuruduğunun ve paketlediğinin takibini istediği an bizzat kendisi yapabilmektedir. Yıkama adımlarını kontrol ederek, gerekli yerlerde müdahale bulunup isteklerini dile getirmektedir.

Tüm yıkama süreci titizlik içerisinde yerine getirilip, müşterinin mağdur olmasının önüne geçilmesi içim mümkün olan en kısa süre içinde sonuçlanmaktadır. Müşteriler halılarını ilk günkü canlı renkleri, temizliği ve sağlamlığı ile kullanabileceklerdir. Sağlık konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan halıları gönül rahatlığı içerisinde uzun süre kullanırlar.

Saygılarımızla
07 HALI YIKAMA Temizlik Hizmetleri

Doğru Yıkama
Kurutma
Paketleme
Bizim İşimiz

07 HALI YIKAMA koltuk yıkama cafe koltuğu yıkama ile tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz.


Antalya Koltuk Yıkama

Antalya Koltuk Yıkama olarak, evinizin, ofisinizin her odasında kullandığınız koltuklarınızın temiz ve hijyenik olması için çalışmaktayız. Kirli koltukları odaların güzel görünmesini engellediği gibi, içerisinde bakteri barındırmasından dolayı sağlık yönünde büyük tehlike oluşturmaktadır. Üzerinde oturarak, uzanarak veya geceleri yatarak zaman geçirilen koltukların içine işlemiş kirler ayrıca kötü kokulara da neden olmaktadır. Gelişen teknoloji ile ortaya çıkan makine ve cihazları yıllarım vermiş olduğu deneyim ile bir araya getirerek kusursuz şekilde hizmet vermektedir. Faaliyete ilk başladığı günden itibaren müşteri memnuniyeti hedefi ilkesi doğrultusunda kaliteden ödün vermeyen anlayış ile çalışmaktayız.

Antalya Koltuk Yıkama İşleyişi

Antalya Koltuk Yıkama olarak, koltuklardaki hijyeni sağlamak ve eski görünümüne kavuşturmak için koltukların yıkanma sürecini takibinize sunmaktayız. Yapılacak her türlü işlem hakkında detaylı bilgi ve uygulama aşamasında incelemeniz imkânı sunmaktayız. Koltuklarınızı huzur içinde yıkatmak ve sonrasında herhangi bir sorun yaşamadan gönül rahatlığı içerisinde kullanmanızı sağlamak için dikkat ve özen çerçevesi içerisinde gerçekleştirdiğimiz yıkama adımları şunlardır;

1. Keşif yapma: Koltuk yıkaması talebinde bulunmanız halinde, uzman ekibimiz evinize gelerek koltuklarınıza uygun yöntemlerin kullanılmasını sağlamak için inceleme yapmaktadır. Keşif ekibi raporu doğrultusunda uygun malzemeler ile evinize gelinir.

2. Toz alma: Yıkama esnasında koltuklar ıslanacağından dolayı içerisinde bulunan toz, kum ve kıl yapışkanlık kazanır ve koltuktan arındırılamaz. Bu nedenle Antalya Koltuk Yıkama olarak, son teknoloji güçlü makineler kullanarak koltukların üzeri en ince detayına kadar süpürülmektedir.

3. Şampuan seçimi: Bir deterjan bütün kumaşlarda aynı etkiyi göstermez ve ayrıca yıpranmasına neden olabilir. Bundan dolayı kumaşın cinsine ve lekelere uygun şampuan seçimi gerçekleştirilir.

4. Koltukları şampuanlama: Seçilen deterjan suya ve isteğe gere başka deterjanlara karıştırılarak, sprey yöntemi ile koltuklara dökülür. Kısa bir süre koltuk üzerinde bulunan kirlerin yumuşaması beklenir.

5. Köpürtme: Dökülen şampuan koltukların kumaş kısımlarında döner başlıklı fırça kullanılarak iyice köpürtülür. Böylece kirler kabararak daha yüzeye çıkması sağlanır.

6. Köpük Vakumlama: Kabaran kirler güçlü vakum makinesi yardımı ile ıslak nokta kalmayacak şekilde çekilmektedir.

7. Koltukları durulama: Antalya Koltuk Yıkama olarak, köpüğüne çekilmesinin ardından koltuklara saf su dökülerek kirden iyice arındırılır. Tekrar vakum makinesi kullanılarak koltuk yüzde 85 oranında durulanmaktadır. Durulma sonrasında koltuklarda ıslaklık yerine sadece nem kalmakta olduğundan yeniden leke kusma sorunları ortaya çıkmamaktadır.

8. Kontrol ve yeniden müdahale: Yapılan işlemlerin ardında nemin çekilmesi için kısa bir süre beklenir ve koltuk detaylı şekilde kontrol edilir.

Son kontrollerin ardında koltuklarınız huzurlu şekilde kullanmanız için sizlere teslim edilir. Lekelerin tam çıkmaması, memnun kalmadığınız durum olması halinde koltuklarınızın yıkanma sürecini başa alarak yeniden tekrarlamaktayız. Sizlerden onay gelene kadar işlemlere devam etmekteyiz.

Koltuk Yıkatmak İçin Uygun Seçim Nasıl Yapılmaktadır?

Antalya Koltuk Yıkama olarak, hizmetimizin kalitesini herkesin erişimine sunmaktayız. Koltukların ilk günkü hijyeni ve görünümü içerisinde kullanmak için koltuk yıkama hizmeti alımı esnasında akla takılan bütün soruların cevabı bulunması gerekmektedir. Sorular ile oluşturulan kriterlere uyum sağlayan firma ile koltuk yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda güveninizi sağlamak adına;

• Yıkama işleminden önce keşif ekibimiz ile koltuklarınızı incelerek uygun yöntem ve teçhizat seçimi yapmaktayız.

• Dilediğiniz zaman iletişime geçebileceğiniz, sorunlarınız aktarıp kısa süre içinde çözüme kavuşturacağınız şekilde kurumsal yapı ile hizmet veriyoruz.

• Yüksek emiş gücüne sahip süpürme ve vakum makinesi ile tozları temizleyerek koltuklarda ıslak nokta kalmamasını sağlamaktayız.

• Sağlığa zararlı olmayan Sağlık Bakanlığından gereken onayı almış deterjan ve kir çıkarcılar kullanıyoruz.

• Tüm işlemleri alanında uzmanlaşmış personelimiz ile yerine getiriyoruz.

• Antalya koltuk yıkama güvencesi ile koltuklarınızı her türlü, renk solması, yıpranma, yırtılmama ve tahribata uğraması konusunda garanti altına alıyoruz.

• Koltukların kir ve lekelerden tamamen arındırılması konusunda taahhüdümüzü veriyoruz.

Kriterleri doğrultusundan aklınıza takılan başka her türlü soruyu eksiksiz ve net olarak cevaplayarak, alacağınız yıkama hizmeti hakkında tüm bilgilere ulaşmanızı sağlıyoruz. Detaylı araştırma için ve sektör içerisinde karşılaştırma yapmanız için daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz koltuk yıkama görsellerini paylaşarak, hakkımızda verilen referansları incelmenize sunuyoruz.

Koltuk Yıkamada Fiyat Araştırması

Antalya Koltuk Yıkama olarak sektörel piyasada yapılacak işlemlerin ve garantinin dahilinde en uygun fiyatı sunmaktayız. koltuk yıkamada sadece yıkama ücreti baz alınarak hizmet tahsis edilmesi durumunda farklı sorunlar ortaya çıkarak, müşterilerin maddi ve manevi zararı oluşmaktadır. başlangıç aşamasında ucuz fiyat belirleyen ancak içerik itibari ile yeterli düzeyi sağlayamayan firma seçim sonucunda;

• Koltuk üzerinde bulunan kirler çıkmaz, koltuk yeniden temizlenmesi için ilave bir yıkama maliyeti alına sokmaktadır.

• Koltuk kumaşlarını uygun olmayan, standart deterjan kullanımı lekelerden arındırmadığı gibi iyice gömülmesine ve zor çıkarılmasına neden olmaktadır.

• Toz alma işleminin güçlü makineler ile yapılmaması durumunda kir, toz ve tüyler koltuk üzerine sıvanacak kötü bir görünüm oluşturacaktır.

• Vakum makinesinin yetersiz olmasından dolayı koltuk kumaşları ıslak kalacak ve küflenmeye neden olduğu gibi koltukların çürümesine yol açarak yeni bir koltuk maliyeti yaratacaktır.

• Antalya koltuk yıkama firmaları arasında deneyimsiz, gündelikçi personel ile hizmet vermesi sonucunda koltuklarda, deforme olma, yırtılma, renk çıkması vb. sorunlar ortaya çıkacak, bu da koltuklar için bir tamir masrafı doğuracaktır.

• Yıkama esnasındaki tüm süreci garantisi altına almaması sonucunda meydana gelebilecek sorunlar karşısında müşterileri yenileme maliyeti altına sokacaktır.

• Kurumsal yapı olmamasından dolayı yıkama sonrası oluşabilecek sorunların çözüme kavuşturulması imkansız hale gelecektir.

• Kullanılacak deterjanların rast gele seçilmesi sonucunda hijyen sağlanamadığı için insan sağlığı tehlikeye girecek ve manevi kayıplara neden olacaktır.

Bu sebepler göz önüne alınarak Antalya koltuk yıkama tercih listesi hazırlanarak fiyat karşılaştırılması yapılır. Aksi halde başlangıçta ucuz görünen yıkama hizmeti bu nedenlerden dolayı daha pahalı hale gelecektir.

Koltuk Yıkama Ne Kadar Sürede Yapılmaktadır?

Koltuk yıkama işlemleri müşteri tarafından belirlenen gün uygulanmaya başlamaktadır. Lekenin derinliği ve derecelerine göre yapılan yıkama işlemlerinin ardından uygulanan durulama ve vakumlama işlemi sonrasında yaklaşık 6 ile 8 saat nemin çekmesi beklendikten sonra kullanılmaya hazır hale gelmektedir.

Antalya Koltuk Yıkama olarak mümkün olan en kısa süre içinde işlemleri titizlik içerisinde yerine getirerek koltuklarınızı, sağlıklı, şık görünümlü ve ilk sağlamlığında sizlerin kullanımınıza sunmaktayız. koltuklarınızın üzerinde dilediğiniz şekilde ve istediğiniz kadar uzun zaman geçirebilirsiniz.

Saygılarımızla
07 HALI YIKAMA Temizlik Hizmetleri

Doğru Yıkama
Kurutma
Paketleme
Bizim İşimiz

07 HALI YIKAMA stor perde yıkama ile tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz.


Antalya Stor Perde Yıkama

Antalya Stor Perde Yıkama odalarınızın pencerelerini süslemek, güneşi engelleyerek gölge yaratmak, evinizin dekorunu tamamlamak için kullandığını stor perdelerinizi ilk günkü göz alıcı güzelliğine kavuşturmak için hizmet vermektedir. Stor perde kullanılması gibi temizlenmesi de büyük itine istemektedir. Perde yıkama aşamasında yapılacak bir hata çok büyük sorunlara yol açarak maliyetlerin artmasına neden olmaktadır. Oda içinde bulunan bütün toz, is ve lekeleri üzerinde barındırdığından ayrıca insan sağlığını tehdit eder boyutlara ulaşabilmektedir. Gerekli zamanda yıkama işlemi yapılmayan stor perdeler lekelerin aşırı işlemesinden dolayı temizlenmesi neredeyse imkansız olmaktadır.

Stor Perde Yıkama Firması Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Antalya Stor Perde Yıkama olarak, tüm kriterlere uygunluğumuz sayesinde hazırlayacağınız tercih listesinin en başında bulunmaktayız. Stor perde temizliğinde beklentileriniz karşılama ve ilerleyen zamanlarda başka sorunlar ile karşılaşılmaması için firmaların bazı koşulları yerine getirmesi gerekmektedir. Tercih listenizdeki firmalarda olması gerekenler şunlardır;

• Stor perdeler yapısı gereği kırılgan olduğundan sökülüp takılması dikkatli şekilde yapılmalıdır. Bu nedenle yıkama firmaları sorun oluşturmasını engellemek için perde söküp takma işlemini kendisi yapmalıdır.

• Perdelerin renkleri ve dokusu itibari ile kirler kaba şekilde belli olmanın yanı sıra iç yapısına kadar inmektedir. Bundan dolayı firmanın kullanacağı deterjanlar güçlü leke çıkarıcı özelliğine sahip olmalıdır.

• Perdeler nefes alınan ortamlarda kullanıldığında üzerinde bulunacak bakteri ve kimyasallar insan sağlığını tehlikeye atmaktadır. Firmalar güvence sunmak adına Sağlık Bakanlığından gerekli onayı almış deterjanlar kullanmalıdır.

• Antalya stor perde yıkama firmaları arasında kendini kanıtlamış, olumlu referanslara sahip ve teslim etmiş olduğu hizmetin görsellerine erişim izni olmalıdır.

• Perdelerin yapısı göz önüne alınarak makinelerinin perdelere zarar vermesini önleyici, güçlü leke çıkarıcı olması gerekir.

• Bünyesinde çalıştırdığı bütün personelin alanında uzmanlaşmış profesyonel kişiler olmalıdır.

• Yıkama sürecinin en başından başlayarak bitimine kadar hem temizlik konusunda hemde meydana gelecek yıpranma, yırtılma, kırılma vb. sorunlar için perdelerin en ince ayrıntısına kadar garanti veriyor olmalıdır.

Şartlarını sağlayan yıkama firmaları güvenli ve sağlıklı bir hizmet sunmaktadır. Yapacağı işlemler ile kullanıcıları oluşacak ilave bir maliyetten kurtaracak odaların daha şık ve sağlıklı olmasına katkı sağlayacaktır. Antalya stor perde yıkama olarak, tüm kriterleri eksiksiz yerine getirip, merak edilen her soruya net şekilde cevap vererek gönül rahatlığı içerisinde alınabilecek bir perde yıkama hizmeti sunmaktayız.
Stor Perde Yıkama Konusunda Kalite

Perdelerin yıkanması, istenen temizlik seviyesine ulaşılması ve sorunları ortadan kaldırılması, yıkama hizmetinin kalitesini ortaya çıkarmaktadır. bunun için yıkama yapılacak olan perdelerde kullanılacak olan;

• Deterjanlar güçlü leke çıkarıcı, perdelere zarar vermeyecek ve sağlığı tehlikeye atmayacak özelliğe sahip kaliteli olmalıdır.

• Yıkama esnasında kullanılacak tüm makinelerin ulusal ve uluslar arası kalite standartları tarafından onaylanmış, yüksek temizleme gücü olan makineler olmalıdır.

• Kaliteli hizmet açısından verildiği andan itibaren perdeler mümkün olan en kısa süre içinde, kriterlere uygun şekilde temizlenip teslim edilmeli ya da oda içinde kurulumu yapılmalıdır.

• Perdeleri garanti kapsamında teslim alarak müşterileri oluşabilecek sorunlar karşısında mağdur olmasının önüne geçmelidir.

Antalya Stor Perde Yıkama olarak, müşteri memnuniyetini kalite ölçütü olarak belirlemekte, bu hedef doğrultusunda güler yüzlü hizmet ilkesi ile çalışmaktayız.
Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Stor perde yapısı gereği ince işçilik isteyen bir yıkama sürecine ihtiyaç duymaktadır. Lekelerin çıkarılmasının yanı sıra kırılmasını ve kırışmasını önlemek amaçlı tedbirler alınmalıdır. Bunun için stor perdeler yıkanması için;

1. Stor perdeler bulunduğu mekanizmadan dikkatli bir şekilde çıkarılır.

2. Stor perdenin boyutuna uygun olarak katlanmasını ve büzülmesini önleyecek büyüklükte bir zemin üzerine serilir.

3. İlk olarak üzerinde oluşan toz, kıl ve tüyler yumuşak uçlu fırça yardımı ile temizlenir.

4. Özel deterjan ile hazırlanan karışım sünger yardımı ile perdeye sürülerek içinde bulunan kirlerin yumuşatılması sağlanır.

5. Antalya stor perde yıkama perdenin cinsine ve lekenin boyutuna göre deterjan seçilerek perde son teknoloji makilere atılarak detaylı şekilde yıkanır.

6. Yıkanan perdeler kullanılan deterjanlardan tamamen arındırılması için saf su kullanılarak durulanır ve ardında kurutma işlemleri uygulanır.

7. Perdeler gerekli ortam koşulları oluşturularak nemli kalmasının önlenmesi için havalandırılır.

8. Perdeler üzerinde temizlik ile hasar kontrolü yapılır. Temizliğin tam olmaması halinde yıkama işlemi yeniden uygulanır. Kenarlarında sökülme veya kırışma olması durumunda tamir ve ütüleme işlemleri yapılır.

9. İşlemleri biten stor perdeler adreslere teslim edilir ve kurulması sağlanır.

İşlemleri biten perdeler odalarda istenen ferah ve güzel ortamı yeniden yaratmaktadır.

Perde Yıkama Fiyatları

Antalya Stor Perde Yıkama olarak, perde yıkama fiyatları perdenin metre kare ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Yıkama fiyatını asıl belirleyen unsurlar sadece perdenin boyutu değildir. Perde için kullanılacak malzeme, sunulan firma garantisi gibi yıkama hizmetine ait içeriklerdir. İçeriklerden birinin eksik olması stor perde yıkamada beklenenin aksine bir sonuç ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Stor perde yıkama konusunda piyasa koşullarına ve içeriklerine göre en uygun fiyatları sunmanın yanı sıra, müşterilerin belirlediği nakit veya kredi kartı seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca müşteri memnuniyeti kapsamında yıkama işleminde istenen temizliğe ulaşılmaması halinde, uygulamaya müşteri onayı gelene kadar devam etmekte ya da müşteriden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.

Stor Perdeler Ne Zaman Yıkanır?

Antalya Stor Perde Yıkama olarak, perdelerin genel yıkama zamanları olarak yılda en az bir kere olarak belirlemiş bulunmaktayız. Ancak perde kullanılan odada sigara içilmesi, oda camının açılması sonrasında toz ve kirlerin perdeye yapışması, trafik yoğunluğundan araçlardan çıkan egzos gazının perdelere gelmesi gibi sorunlar perdenin yıkanma ihtiyacını daha öne çekmektedir. Bu sebepler önlem alınmadığı takdirde sağlık açısından temiz havayı yok ettiğinden için yıkama daha çok sıklıkla yapılmalıdır. Ayrıca zamanında yıkanmayan, bu tarz kirlere maruz kalan stor perdeler, üzerine biriken kirler nedeni ile tahribata uğrayıp, dayanıklılığı azalmaktadır. Şık görünümünü kaybetmekle birlikte renk solması, yıpranma ve sökülme gibi sorunlar görülmeye başlamaktadır.

Evlerin dizaynına göre seçilmiş olan stor perdeler kullanıcıların daha temiz ve gösterişli görünmesini istemesi kaynaklı olarak yıkama zamanları sıklaştırılabilir. Her türlü neden sonucunda Antalya stor perde yıkama olarak, perdelerinizin mümkün olabilecek sıklıkta yıkanması gerekmektedir. Perde yıkanması zamanı da isteğe göre keşif ekibi çağırarak kir kontrolü yaptırılarak ya da zevke dayanarak belirlenebilir.

Saygılarımızla 07 HALI YIKAMA Temizlik Hizmetleri